۱۱:۲۱:۳۷ - پنج شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قصه دوستی پیام کاروان پیک امید کانون به مهاجران مهمانشهر شهرستان گتوند
کاروان پیک امید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با سفر به مهمانشهر شهید محسن بنی‌نجار شهرستان گتوند، برای مهاجران برنامه‌های فرهنگی هنری اجرا کرد. به گزارش افق روز به نقل از روابط عمومی کانون خوزستان، در قالب طرح امداد فرهنگی، کاروان پیک امید کانون پرورش فکری با همکاری اداره کل امور اتباع و مهاجرین […]


کاروان پیک امید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با سفر به مهمانشهر شهید محسن بنی‌نجار شهرستان گتوند، برای مهاجران برنامه‌های فرهنگی هنری اجرا کرد.
به گزارش افق روز به نقل از روابط عمومی کانون خوزستان، در قالب طرح امداد فرهنگی، کاروان پیک امید کانون پرورش فکری با همکاری اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خوزستان در مهمانشهر شهید محسن بنی‌نجار شهرستان گتوند برای کودکان و نوجوانان مهاجر خارجی برنامه‌های فرهنگی هنری اجرا کرد.
مربیان کتابخانه‌های سیار کانون خوزستان و مربیان مرکز فرهنگی هنری کانون گتوند در این روز با اجرای برنامه‌های معرفی و اهدا کتاب، قصه‌گویی، نمایش فیلم، برگزاری کارگاه‌های کاردستی و بازی و سرگرمی از کودکان و نوجوانان دختر و پسر مهاجر افغانستانی مهمانشهر شهید محسن بنی‌نجار شهرستان گتوند استقبال کردند.
گفتنی است: طرح امداد فرهنگی کانون خوزستان در راستای برقراری عدالت در بهره‌مندی همه کودکان و نوجوانان استان از فعالیت‌های کانون از زمستان سال ۱۳۹۷ آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب