14:01:51 - جمعه 24 ژانویه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مقدمه تحقق دولت جوان انقلابی، مجلس جوان و توانمند است
به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، آیت الله سیدمحمدمهدی حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج در خطبه های نماز جمعه با اشاره به اینکه در ابتدای گام دوم هستیم و این حرکت بزرگ الزاماتی دارد گفت:  لازمه پیمودن مسیر انقلاب در گام دوم مدیران کارآمد و فعال است و […]


به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، آیت الله سیدمحمدمهدی حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج در خطبه های نماز جمعه با اشاره به اینکه در ابتدای گام دوم هستیم و این حرکت بزرگ الزاماتی دارد گفت:  لازمه پیمودن مسیر انقلاب در گام دوم مدیران کارآمد و فعال است و لازمه رسیدن به این مقصد هم مشارکت هدفمند و موثر جوان هاست.

امام جمعه کرج بیان داشت: مراحل اولیه انقلاب و حکومت اسلامی را با جوانان آن دوره آغاز کردیم و به نتیجه رساندیم اما چندین سال است در مرحله دولت سازی و جامعه سازی متوقف شده ایم و نتوانسته ایم دولت اسلامی درست کنیم.

وی افزود: تا کار را به جوانان نسپریم در این عرصه هم موفق نخواهیم بود و این را رهبر حکیم انقلاب بارها فرموده اند. دوستانی که خود را انقلابی می‌دانند چرا پیام رهبری را نگرفتند؟ دنبال گزینه‌های دهه شصت و هفتاد می‌گردند؛ به رهبری لبیک بگویید! باید دولت جوان و انقلابی روی کار بیاید و این تاکید رهبری است.

حسینی همدانی تاکید کرد: این کار مقدمه  ای لازم دارد و مقدمه آن مجلس جوان انقلابی است. لذا صلاحیت‌های جوانان را در نظر بگیریم و از چیزی نترسیم. بعضی شبهاتی درست می‌کنند که الان زمان آزمون و خطا نیست و باید افراد با تجربه بیایند، این‌ها همه قابل جواب دادن است و در فرصت دیگری عرض خواهم کرد.

امام جمعه کرج گفت: بر اساس فرمایش رهبر معظم انقلاب اندیشه پیران و فکر و تجربه آن‌ها زمانی به کار می‌آید که حرکت و تلاش جوانان وجود داشته باشد و پیش ران این حرکت جوانان هستند.

حسین همدانی در رابطه با انتخابات پیش روی مجلس گفت: در مرحله اول حضور حداکثری مردم و در مرحله بعدی فرستادن افراد مومن و خوشنام و خوشفکر و کاربلد به مجلس می‌تواند بسیاری از مشکلات کشور را حل کند.

در حال تکمیل…منبع: فارس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب