20:07:57 - جمعه 24 ژانویه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
موضع رسمی پرسپولیس درباره وضعیت بیرانوند، بشار رسن و کادر فنی جدید
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، حسین قدوسی اظهار داشت: آقای بیرانوند ۲ پیشنهاد کاملا جدی دارد. ۲ باشگاه بلژیکی حاضر به پرداخت ۷۰۰ هزار دلار بابت رضایتنامه هستند. همه چیز بستگی به تصمیم بیرانوند دارد و اگر تصمیم به رفتن بگیرد، کاری از دست باشگاه ساخته نیست. مبلغ‌ […]


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، حسین قدوسی اظهار داشت: آقای بیرانوند ۲ پیشنهاد کاملا جدی دارد. ۲ باشگاه بلژیکی حاضر به پرداخت ۷۰۰ هزار دلار بابت رضایتنامه هستند. همه چیز بستگی به تصمیم بیرانوند دارد و اگر تصمیم به رفتن بگیرد، کاری از دست باشگاه ساخته نیست. مبلغ‌ پرداختی باشگاه های بلژیکی به بیرانوند هم بسیار قابل توجه است. باشگاه خنک، ایمیل رسمی خود را ارسال کرد و حتی بلیت هم برای او رزرو کردند تا بامداد جمعه راهی بلژیک شود. یک باشگاه دیگر هم امروز مکاتباتی داشته و آمادگی پرداخت مبلغ ۷۰۰ هزار دلار را داشته است. 

وی عنوان کرد: در حال رایزنی هایی هستیم که منجر به ماندن بیرانوند در پرسپولیس شود. از رفتار صادقانه علیرضا بیرانوند و وکیلشان ممنونیم. دوستان دیگری هم در این مسیر به ما کمک کردند که به وقتش اعلام خواهیم کرد. آقای پیروانی دیروز به صورت مفصل با او صحبت کرد و بنده هم مدام با آقای سلیمانی، گل محمدی و مدیرعامل باشگاه در ارتباط بودم.

وی ادامه داد: آقای انصاری فرد هم که روز گذشته در مالزی بودند، راهکارها‌یی را ارائه کردند. امروز هم در باشگاه جلسه مهمی با حضور آقای انصاری فرد و بنده با بیرانوند و وکیلشان برگزار شد. می دانیم‌ بیرانوند نمی خواهد اکنون تیم را ترک کند و قول ماندن داده. با این وجود، همه چیز تا شنبه عصر نهایی خواهد شد‌ و امیدواریم بتواند این پیشنهاد کلان را نادیده بگیرد.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس خاطر نشان کرد: با تدابیری که در نظر گرفته شد، احتمال ماندن بیرانوند زیاد است. باید ببینیم در ادامه چه اتفاقاتی می افتد. او امروز با آقایان گل محمدی، پیروانی و فنایی هم صحبت هایی داشته و راغب به ماندن است. اتفاقات متعددی در پس پرده رخ داده و می شود گفت بیرانوند بعید است برود.

قدوسی درباره مطالبات بشار رسن و سایر بازیکنان گفت: خودمان هم از این وضعیت ناراحت هستیم و به آنها حق می دهیم چرا که بازیکنان هنوز مطالبات فصل قبلشان را دریافت نکرده و بابت امسال هم فقط ۳۵% دریافتی داشته اند. بشار رسن هم مطالبات سنگینی از باشگاه دارد. اوساگونا و کادر فنی جدید هم هنوز دریافتی نداشته و تنها دریافتی آقای پیروانی هم مربوط به پاداش بوده است‌.

وی افزود: این وضعیت دشواری است که برای باشگاه ایجاد شده اما امیدواریم بتوانیم همه مسائل را یک به یک حل کنیم. از تمامی بازیکنان نهایت قدردانی را داریم و امیدوار به رفع مشکلات هستیم. از هواداران هم دعوت می کنیم حضور گسترده ای در بازی با تراکتور داشته باشند تا حمایت همه جانبه و تا دقیقه نودشان زمینه ساز یک پیروزی شش امتیازی شود.

انتهای پیام/منبع: فارس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب