لزوم برطرف کردن موانع تولیدکنندگان ماسک استان/نقاهتگاه‌های خوزستان در دست بررسی است/۱۷۰ هزار ماسک در اختیار شرکت‌های پخش خوزستان قرار گرفت
حمایت از تولیدکنندگان داخلی برای حذف دلالان بازار محصولات نوردی
بررسی برنامه‌های پیشگیرانه شرکت‌های آبفا و شهرداری از آبگرفتگی ناشی از بارندگی در پاییز و زمستان امسال
غلامرضا بلوطی میرزا در پیامی روز خبرنگار را به جامعه رسانه خوزستان تبریک گفت
افزایش دما و بعضا رخداد دمای ۴۹ درجه و بالاتر دربرخی نقاط استان طی روزهای دو شنبه وسه شنبه (۱۳ و۱۴مردادماه ۹۹) ؛نوع مخاطره: استقرار توده هوای گرم و منطقه اثر:اغلب مناطق نیمه جنوبی و غربی استان
هشدار مدیریت بحران خوزستان نسبت به وقوع تندباد لحظه‌ای و طوفان تندری
استقبال پزشکان و مؤسسات درمانی خوزستان از طرح نسخه‌نویسی الکترونیک/۶۸ هزار نسخه به ثبت رسید
هشدار مدیریت بحران خوزستان در خصوص افزایش دماورطوبت
سازمان آب و برق مکلف به تخلیه زهکش WMD است/ضرورت نظارت فرمانداران بر الگوی کشت
طرح ۲۸ مخزن زمینه ساز رشد شرکت‌های E&P ایرانی است
۴:۴۸:۰۰ - سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۸۰۰متقاضی مسکن مهر میارکلای ساری صاحب خانه می‌شوند/
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، طرح مسکن مهر، جز طرح‌های خوبی بوده که موجب شد آرزوی خانه‌دار شدن خیلی از مستاجران برآورده شود و سقفی متعلق به خودشان داشته باشند؛ اما این موضوع برای متقاضیان مسکن مهر میارکلای ساری طور دیگری رقم خورده است. متقاضیان مسکن مهر ساری باوجود دوری مسافت باز هم […]


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، طرح مسکن مهر، جز طرح‌های خوبی بوده که موجب شد آرزوی خانه‌دار شدن خیلی از مستاجران برآورده شود و سقفی متعلق به خودشان داشته باشند؛ اما این موضوع برای متقاضیان مسکن مهر میارکلای ساری طور دیگری رقم خورده است.

متقاضیان مسکن مهر ساری باوجود دوری مسافت باز هم به هر دری زدند و آورده‌های خود را تحویل دادند اما هنوز آرزویشان رنگ واقعیت به خود نگرفت.

 

درحال حاضر تعدادی از خانوارها در واحدها اسکان یافتند و قول پایان طرح را پایان امسال دادند و دلیل اینکه تاکنون مسکن مهر میارکلای ساری افتتاح شد مشکلات اقتصادی و خلاف برخی از شرکت‌ها عنوان شد.

پایان امسال قرار بود پرونده مسکن مهر بسته شود که در دهه فجر امسال ۸۰۰ واحد از مسکن میارکلای ساری افتتاح می‌شود.

مدیر پروژه مسکن مهر میارکلای ساری در این‌باره در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: از ۲۸۰۰ واحد مسکن مهر میارکلای ساری حدود ۴۰۰ واحد افتتاح شده و ۸۰۰ واحد دیگر دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

 

حسین محمودی افزود: بقیه واحدها که شامل یک‌هزار و ۶۰۰ واحد دیگر است تا پایان نیمه نخست سال ۹۹ افتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه خط انتقال آب این پروژه در مراحل نهایی قرار دارد، اضافه کرد: آسفالت این پروژه  نیز درحال شروع شدن است.

 

مدیر پروژه مسکن مهر میارکلای ساری بیان کرد: فاضلاب این پروژه نیز درحال انتقال به یکی از شهرهای مجاور است.

محمودی دلیل افتتاح دیرهنگام این پروژه را مشکلات اقتصادی دانست و افزود: همچنین سه شرکت با ۲۰ بلوک که شامل ۶۰۰ واحد بودند خلاف مالی داشتند که با ورود دادستان مشکل حل شد و موجب وقفه در اجرای این پروژه شد.

 

وی تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که متقاضیان مسکن مهر میارکلای ساری با آن مواجه هستند این بوده که قرار شد تسهیلات با نرخ سود مشارکت هفت درصد در اختیارشان قرار گیرد که یک‌هزار و ۸۰۰ واحد با همین نرخ تسهیلات ازسوی بانک مسکن دریافت کردند ولی ۱۰۰۰ واحد دیگر تسهیلات‌شان از سوی بانک تجارت با سود ۱۲درصد پرداخت شده که این موضوع درحال پیگیری است و به یکی از مهمترین نگرانی‌های متقاضیلن تبدیل شده است.

انتهای پیام/۸۶۰۳۵/منبع: فارس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب