۱۷:۱۹:۳۲ - دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئول سينمايي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خوزستان ؛
ذائقه مردم تماشای فیلم های با کیفیت است / لزوم احداث پردیس های سینمایی در استان
امین سپهریان گفت: ذائقه مردم تماشای فیلم های با کیفیت است و در صورتی که یک اثر با کیفیت مطلوب و داستانی قوی ارائه شود، مورد استقبال نیز قرار خواهد گرفت. مسئول سينمايي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خوزستان در گفتگو با خبرنگار افق روز عنوان کرد: خوشبختانه تا کنون استقبال مردمی از سی […]امین سپهریان گفت: ذائقه مردم تماشای فیلم های با کیفیت است و در صورتی که یک اثر با کیفیت مطلوب و داستانی قوی ارائه شود، مورد استقبال نیز قرار خواهد گرفت.
مسئول سينمايي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خوزستان در گفتگو با خبرنگار افق روز عنوان کرد: خوشبختانه تا کنون استقبال مردمی از سی و هشتمین دوره از جشنواره فیلم فجر به دلیل کیفیت بالای آثار ارائه شده در این رویداد سینمایی، قابل توجه بوده است.
امین سپهریان افزود: در روزهای برگزاری این جشنواره تلاش های بسیاری صورت گرفت تا دو فیلم شنای پروانه و دوزیست که در مرکز کشور جز ده فیلم برتر آرای مردمی محسوب می شد در اهواز نیز به نمایش درآید که خوشبختانه این امر محقق شد. این دو فیلم جز برنامه اکران فیلم های جشنواره فجر در شهر اهواز نبودند اما به دلیل درخواست شهروندان به صورت چند سانس فوق العاده اکران و استقبال بسیار خوبی نیز از این دو فیلم صورت گرفت.
وی با بیان اینکه فیلم روز صفر نیز در چند سانس فوق العاده اکران شد، عنوان کرد: این مسئله نشان می دهد که ذائقه مردم تماشای فیلم های با کیفیت است و در صورتی که یک اثر با کیفیت مطلوب و داستانی قوی ارائه شود، مورد استقبال نیز قرار خواهد گرفت.
تقدیر از عوامل فیلم ” خروج ” در سینما هلال اهواز
مسئول سينمايي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خوزستان با اشاره به وضعیت سینماهای این استان عنوان کرد: در این زمان سینماهای ما با سینماهای سایر استان ها و حتی مرکز کشور تفاوت چندانی ندارد اما برای افزایش کیفیت خدمات در این بخش نیاز به حضور بخش خصوصی بیش از پیش احساس می شود. استان خوزستان نیازمند پردیس های سینمایی است اما به صورت کلی با توجه به تک سالن بودن وضعیت فعلی سینماهای استان می توان از رتبه خوب این استان در سطح کشور خبر داد.
سپهریان در انتها تصریح کرد: رضا نوری و مسعود جلالی دو نفر از عوامل مجموعه فیلم خروج در زمان اکران این فیلم در سالن سینما هلال حضور داشتند و در همین راستا اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اهدای لوح سپاس از این دو هنرمند تقدیر کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب