۱۵:۵۶:۳۵ - شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشارکت بالای مردم در انتخابات محاسبات و تصمیمات عوامل و بازیگران داخلی و خارجی را تغییر می دهد
استاندار خوزستان گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات محاسبات و تصمیمات عوامل و بازیگران داخلی و خارجی را تغییر می دهد. به گزارش افق روز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه در نشست ستاد انتخابات استان گفت: مشارکت بالا و پرشور مردم هم در نگاه […]

استاندار خوزستان گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات محاسبات و تصمیمات عوامل و بازیگران داخلی و خارجی را تغییر می دهد.

به گزارش افق روز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه در نشست ستاد انتخابات استان گفت: مشارکت بالا و پرشور مردم هم در نگاه داخلی و هم در عرصه بیرونی و محاسبات و تصمیمات عوامل و بازیگرهای مختلف تفاوت ایجاد خواهد کرد.

استاندار خوزستان افزود: مدیران مربوطه در حوزه های مختلف برای تشویق گروه های مختلف برای مشارکت بیشتر اقدام کنند و نشست های لازم با احزاب، سمن ها با مشارکت صدا و سیما و برگزاری مناظره های انتخاباتی جهت گرم شدن فضای انتخاباتی برگزار شود.

شریعتی ادامه داد: در یک هفته پیشرو زمینه لازم برای مشارکت بیشتر مردم انجام شود و از ظرفیت بزرگان و شیوخ و خوانین عشایر و طوایف برای تشویق مردم به مشارکت در انتخابات استفاده شود همچنین دانشگاه ها هم در این زمینه میتوانند به فضای انتخاباتی کمک کنند.

استاندار خوزستان تصریح کرد: در بخش امنیت انتخابات مسوول امنیت نیروی انتظامی است و نیروی بسیج در این زمینه کمک کننده نیروی انتظامی در تامین امنیت شعب خواهد بود.

شریعتی خاطرنشان کرد: تمرکز اصلی فعالیت مدیران در هفته پیشرو انتخابات باشد و روزانه جلسات مربوطه تشکیل شود.

وی یادآور شد: محوریت فعالیت های مدیران در زمینه انتخابات با اذاره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری است.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب