۱۳:۲۲:۴۴ - سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کشف یک محموله ماسک توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) خوزستان
سربازان گمنام امام زمان(عج) استان خوزستان در یک اقدام غافلگیرانه یک محموله ماسک شامل ۶۳ هزار کارتن و ۶۳۰ هزار عدد ماسک را کشف و ضبط کردند.

 کشف یک محموله ماسک توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) خوزستان

به گزارش افق روز، اداره کل اطلاعات  استان خوزستان روز سه شنبه با صدور اطلاعیهای اعلام کرد: این اداره کل در حمایت از امنیت زیستی ملت شریف ایران بنا بر وظیفه قانونی خود در کنار سایر اعضای جامعه اطلاعاتی استان در حال رصد پنهان و آشکار روند تهیه ،تولید و توزیع اقلام بهداشتی و دارویی مورد نیاز مردم می باشد و با هر گونه تخلف در این زمینه برخورد پیشگیرانه و قانونی لازم را با هماهنگی دستگاه قضایی اعمال می نماید.

در ادامه این اطلاعیه آمده است در همین راستا سربازان گمنام امام زمان (عج) در اقدامی پیشگیرانه موفق شدند ضمن کشف این محموله که قرار بود از استان قم و از طریق مرز چذابه به یکی از کشورهای منطقه قاچاق گردد را کشف و به شهر مقدس قم عودت دهند.

اداره کل اطلاعات خوزستان تصریح کرد این اداره کل در اقدامی دیگر  و در راستای تامین امنیت زیستی مردم موفق شد ضمن شناسادی ۱۰ هزار عدد ماسک غیر استاندارد مانع ورود آنها به بازار مصرف شود و همچنین ۱۰ هزار لیتر مایع ضد عفونی کننده و ده‌ها هزار جفت دستکش احتکار شده را پس از شناسایی و طی مراحل قانونی در چرخه مصرف عمومی و مراکز درمانی قرار دهد.

این اداره کل افزود: در همین راستا به طور جدی برخورد با عناصر قاچاقچی در چرخه تهیه و توزیع اقلام بهداشتی و دارویی در دستور کار قرار گرفت که تا کنون هفت نفر در قالب ۲ باند قاچاق دارو به خارج از کشور بازداشت و پنج محموله آماده قاچاق از کشور کشف و ضبط گردید.

در پایان آمده است همچنین سربازان گمنام امام زمان(عج) به موازات تلاش برای صیانت از امنیت زیستی و در راستای تامین امنیت غذایی مردم موفق شدند ۹۲ محموله کامیون مشتمل بر ۲ هزار و ۲۰۸ تن برنج اعلای قاچاق را شناسائی و کشف نمایند.

ویروس کرونا از ۲ هفته پیش تا کنون ۸۳ نفر در خوزستان را مبتلا و ۱۸ نفر را به کام مرگ کشانده است./ایرنا

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب